Coffee, Fit & Relax

Thajská masáž

Thajská masáž

Viac info na: www.sabaidee.sk 

Thajská masáž je tisíc rokov staré liečiteľské umenie pôvodne prevádzkované v budhistických chrámoch. Používa sa na uvoľnenie ľudského tela a dlhodobú liečbu. Je to masáž tela, ktorá spojuje prvky akupresúry a jogy. Zameriava sa na celé telo, a však najväčšiu pozornosť venuje predovšetkým svalom nôh, kĺbov, chodidiel a chrbta, pretože pri súčasnom životnom štýle sú tieto časti tela najviac namáhané.

Procedúry:

 1. Tradičná thajská masáž
Tradičná thajská masáž používa pasívnu metódu preťahovania celého tela a je spojená s masážou energetických bodov. Je vhodná pre odstránenie napätia svalstva a bolesti. Výsledkom je pocit úplného uvoľnenia a ľahkosti.
 
 2. Masáž hlavy, chrbta a ramien
Ide o tlakovú masáž zameranú na unavené svaly v oblasti hlavy, krku, ramien a chrbta. Uvoľnením stuhnutých svalov dosiahnete hĺbkový relax a odstránite chronické svalové bolesti.
 
 
 3. Thajská masáž nôh
Masáž nôh a chodidiel sa vykonáva masírovaním reflexných bodov na vašich chodidlách. Pomáha udržiavať telesnú rovnováhu, zlepšuje krvný obeh a zbavuje telo únavy.
  
 4. Thajská olejová masáž
Olejová masáž sa vykonáva s prírodnými olejmi dovezenými z Thajska. Slúži k povzbudeniu vášho tela a mysle. Ukľudňujúce účinky pretrvávajú niekoľko dní. Rôzne typy olejových masáži majú povzbudzujúce, relaxačné a detoxikačné účinky.
 
 
 
 5. Thajská bylinná masáž
Ide o originálnu tradičnú thajskú procedúru, ktorá spočíva v prikladaní horúcich vrecúšok naplnených špeciálnou zmesou rozličných aromatických a liečivých bylín na telo. Aromatické látky, ktoré sa z bylín uvoľnujú, podporujú v tele prirodzený krvný obeh, uvoľňujú svalové napätie, liečia výrony a stuhnutosť kĺbov. Výsledkom je detoxikácia organizmu, odstránenie toxínov z tela a výrazný je aj ich aromaterapeutický efekt.
 
Rezervácie na tel: 0903 769 666